• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Республіканці не вмовлятимуть Трампа ще раз балотуватися в президенти

Реклама на dsnews.ua

Національний комітет Республіканської партії не заохочуватиме колишнього президента Дональда Трампа до висунення його кандидатури на президентських виборах у 2024 році

Про це заявила голова комітету Ронна Макденіел, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Партія має залишатися нейтральною. Я нікому не кажу, треба чи ні балотуватись у 2024 році", — сказала вона.

Макденіел наголосила, що комітет має зберігати нейтральну позицію. Право на висування кандидатом у президенти мають і інші члени партії, і це "залежатиме від тих кандидатів, які пройдуть вперед".

"Але я дійсно хочу, щоб він (Трамп — ред.) допоміг нам відвоювати більшість у 2022 році (на проміжних виборах — ред.)", — зазначила очільниця нацкомітету.

Ронна Макденіел наразі зосереджена на проміжних виборах, на яких республіканці спробують повернути собі контроль над Сенатом і завоювати більшість у Палаті представників Конгресу США.

Макденіел — переконана прихильниця Трампа, але як лідер національного комітету "повинна допомогти своїй партії оговтатися від хворобливого сезону виборів 2020 року". Вона "продовжує вимагати лояльності до колишнього президента", незважаючи на те, що деякі партійні чиновники визнають, що поведінка Трампа не сприяє партійній єдності, необхідній для перемоги республіканців на майбутніх виборах.

Як писала "ДС", Сенат США не підтримав визнання імпічменту Трампа неконституційним.

    Реклама на dsnews.ua