• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

РФ добудувала німецьку ділянку "Північного потоку-2"

Реклама на dsnews.ua

Компанія Nord Stream 2 заявила про завершення будівництва ділянки газопроводу "Північний потік-2" у виключній економічній зоні Німеччини, яке тривало з початку грудня після річної перерви

Про це йдеться в повідомленні німецького видання DPA, передає "ДС".

Очікується, що в середині січня Nord Stream 2 почне будівництво газопроводу у водах Данії. Прокладкою труб, як і в Німеччині, буде займатися російське судно "Фортуна".

Однак в компанії Nord Stream 2 у відповідь на запит DPA відмовилися офіційно коментувати свої подальші плани. Як відзначили в компанії, вся інформація буде повідомлена "в належний час".

Як повідомляла "ДС" 10 грудня Росія відновила укладку "Північного потоку-2".

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що магістральний газопровід з Росії до Європи "Північний потік-2" повинен бути добудований.

За словами американського сенатора від Республіканської партії Теда Круза газопровід "Північний потік-2" не має шансів запуститися, якщо США введуть проти нього нові санкції, тому інвесторам не варто вкладати гроші в цей проєкт.

За інформацією американського агентства Reuters, США в найближчі тижні введуть нові санкції проти російського газопроводу "Північний потік-2", при цьому офіційний Вашингтон закликає європейських союзників і приватні компанії припинити допомагати будівництву газопроводу.

    Реклама на dsnews.ua