• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

РФ оголошувала мобілізацію лише двічі в історії: Пентагон про те, що українці зробили з російською армією

За історію Росія лише двічі оголошувала мобілізацію – це вказує на проблеми, які їй створили українці

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на брифінгу неназваний чиновник Пентагону, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу оборонного відомства США.

"До цього вони (росіяни — ДС) двічі проводили мобілізацію – у 1914 і 1941 роках. Якщо ви подумаєте про наслідки, в яких вони зараз перебувають, і порівняєте їх із Першою та Другою світовою війною, то це багато говорить про те, що українці змогли зробити з російською армією", – сказав американський чиновник.

Він додав, що Росія може зіткнутися з багатьма проблемами під час мобілізації такої кількості цивільних. Наприклад, багато інструкторів перебувають на війні, а в Інтернеті з'являються повідомлення, що мобілізованих перекидають в Україну лише після одного дня підготовки.

"Я просто думаю про рівень підготовки, який ми проводимо у наших збройних силах, і розумію, що це… досить неадекватно", – підсумували в Пентагоні.

Як писала "ДС", у тимчасово окупованому Криму повістки отримали щонайменше півтори тисячі кримських татар після оголошення російським диктатором Володимиром Путіним часткової мобілізації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua