• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

РФ вирішила обійтися без українських макаронів і ячменю: список продуктів, які потрапили під заборону

Уряд Росії розширив список товарів, поставки яких заборонені з України. У перелік потрапили морозиво, газована вода, макарони та низка інших продуктів

Росія заборонила ввезення з України морозива
Росія заборонила ввезення з України морозива
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить постанова російського уряду, передає "ДС".

Документ датований 28 червня, але був опублікований тільки сьогодні. Він вносить зміни до Додатка №1 постанови від 29 грудня 2018 року.

У розширений список забороненого імпорту з України потрапили ячмінь, пальмова олія та його фракції, готові або консервовані мʼясні та морські продукти, цукор, какао-паста, макаронні вироби та мюслі.

Крім того, заборонено ввезення в Росію кетчупу та інших томатних соусів, супів і бульйонів, а також заготівля для їх приготування, води, включаючи мінеральні і газовані, морозива та інших видів харчового льоду.

Заборона також торкнулася відходів від виробництва крохмалю з кукурудзи, макухи і продуктів, що використовуються на корм худобі, деяких видів лісоматеріалів і пакувальної тари.

Це рішення прийнято російським урядом відповідно до Указу президента РФ від 22 жовтня 2018 року «Про застосування спеціальних економічних заходів у звʼязку з недружніми заходами України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації».

Зазначимо, постанова від 29 грудня 2018 року забороняла постачання з України пшениці та меслину (суміш пшениці та жита) та солодового пива, соняшникової, сафлорової, бавовняної олії та їх фракцій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua