• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Росія-2024. Політичні, економічні та соціальні перспективи (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Навіщо Росії нові вибори президента? Чи стане РФ васалом Китаю? Наскільки санкції і війна реально вдарили по російській економіці? І скільки "гарматного" м’яса Путін готовий покласти в Україні?

Росія-2024. Прогноз
Реклама на dsnews.ua

У четвер, 11 січня, в Українському інституті майбутнього у Києві презентували дослідження "Росія-2024. Політичні, економічні та соціальні перспективи", підготовлене за участі "Ділової столиці". Як відзначив під час презентації один з її авторів, політолог Вадим Денисенко, аналіз процесів, що відбуваються всередині Росії, є вкрай важливими для розуміння того, коли може закінчитись війна в Україні і на яких умовах.

"Ділова столиця" запрошує ознайомитись із результатами дослідження. Адже про ворога треба знати якомога більше, а краще — все. 

Про те, що відбувається в російському політикумі і про що будуть березневі вибори-2024, читайте у матеріалі Вадима Денисенка та Володимира Нагірного "Росія-2024. Останні вибори Путіна, політика макаронів і нове "політбюро"

Впливу санкцій на економіку Росії, девальвації рубля, розвитку ВПК та експорту енергоносіїв присвячено матеріал "Росія-2024. Чи зможе війна в Україні виснажити російську економіку"

Про нову "залізну завісу" у РФ йдеться у матеріалі Миколи Поліщука "Шаману не потрібні конкуренти. Методи та смисли нової самоізоляції Росії"

Питання демографії у Росії та можливість нової хвилі мобілізації аналізує Юрій Вишневський у матеріалі "Росія-2024. Скільки "гарматного м'яса" використає Путін"

Про те, наскільки на життя пересічних росіян впливає релігія, читайте у матеріалі Андрія Стародуба "Традиційні конфесії" РФ у 2024 році. Чи русифікує РПЦ мігрантів-мусульман"

Реклама на dsnews.ua

Матеріал Олексія Кафтана та Максима Михайленка "Між Китаєм і США. Що буде з "українським питанням" у 2024" присвячено геополітичній грі між найсильнішими країнами світу.

Про те, чи перетворюється Росія на васала Китаю, читайте у нашому дослідженні "Китай – Росія. Чи змусить Пекін росіян зупинити війну в Україні".   

  

    Реклама на dsnews.ua