• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Росія планує відправляти на війну не тільки зеків, а й обвинувачених та підозрюваних, — ЦНС

Російська влада планує відправляти на війну проти України обвинувачених та підозрюваних у злочинах, оскільки засуджені у російських в'язницях вже закінчуються

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає "ДС".

За інформацією ЦНС, керівництво Слідчого комітету РФ та Міністерство оборони розпочало реалізацію ще однієї схеми наповнення рядів окупаційної армії. Йдеться про те, що тепер змушуватимуть до підписання контракту із Міноборони обвинувачених і підозрюваних в обмін на припинення кримінальної справи "реабілітуючими підставами".

Поліцейські також "пропонуватимуть" вирушити на війну і людям, які перебувають під адміністративним наглядом. При цьому мають звітувати перед керівництвом за кількістю пропозицій і підписаних контрактів.

Як зазначили у Центрі нацспротиву, така схема вже працює у всіх регіонах РФ, включаючи й тимчасово окуповані території України. Саме українці стають першими "жертвами" такого нововведення.

"Оскільки зеки на Росії вже закінчуються, тепер у справу пішли підозрювані. Так би мовити, без суду приречені на утилізацію в Україні", — додали у ЦНС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua