• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Росія помстилася Канаді санкціями за "підтримку русофобських настроїв"

У відповідь на запроваджені Оттавою санкції Росія заборонила в’їзд на свою територію дев’ятьом високопоставленим канадським чиновникам

Реклама на dsnews.ua

Відповідне повідомлення оприлюднило МЗС РФ, інформує "ДС".

Зазначається, що "Росія таким чином відповідає на канадські санкції, запроваджені у березні у звʼязку з переслідуванням опозиціонера Олексія Навального".

"Офіційна Оттава продовжує на різних рівнях підтримувати спрямовані проти Росії ініціативи, проявляючи недоречну і контрпродуктивну активність у підтримці ультранаціоналістичного режиму в Києві та русофобських сил у Прибалтиці", — йдеться у заяві МЗС РФ.

Під заборону на вʼїзд до Росії потрапили міністри юстиції та міждержавних відносин Канади Девід Ламетті й Домінік Леблан, керівниця федеральної тюремної служби Ен Келлі, глава Королівської канадської кінної поліції Бренда Лакі та її заступник Браян Бренан, заступниця міністра оборони Джоді Томас, радник прем’єр-міністра Марсі Суркес, заступник начальника штабу оборони Майк Руло та начальник розвідувального управління Збройних сил Канади Скот Бішоп.

Від початку російського вторгнення до Криму Канада займає рішучу позицію на підтримку України. Антиросійський санкційний список Канади — один із найдовших у світі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua