• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Росія скасувала "танковий біатлон", через нестачу танків і танківстів, — британська розвідка

Росія цьогоріч знову скасувала щорічні міжнародні військові ігри й відоме змагання з "танкового біатлону"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у щоденному зведенні британської розвідки, передає "ДС".

У відомстві нагадали, що минулого тижня російські ЗМІ повідомили, що щорічні міжнародні армійські ігри в Росії не відбудуться у 2024 році, хоча Міноборони РФ не дало офіційних коментарів з цього приводу.

Міжнародні армійські ігри, вперше проведені в 2015 році, — це щорічний захід, який організовує Міноборони Росії. В ньому беруть участь представники низки країн, які змагаються у військових змаганнях протягом двох тижнів. В останніх міжнародних армійських іграх у 2022 році взяли участь 6000 осіб із 37 країн. Особливо відомі змагання з танкового біатлону.

"Росія, ймовірно, скасувала ігри, щоб уникнути критики цього заходу як тривіальної діяльності у воєнний час, який відволікає військові зусилля від війни в Україні, і щоб уникнути можливого скорочення участі інших країн", — вважає британська розвідка.

У зведенні наголошується, що існує реальна можливість того, що через втрати в Україні російське Міноборони побоюється, що нестача кваліфікованого військового персоналу та техніки поставить під загрозу постійне домінування Росії у змаганнях. 

Нагадаємо, за даними генштабу ЗСУ з початку повномасштабного вторгнення Сили оборони України вивели з ладу 7700 танків російської армії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua