• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Росія виганяє дипломатів Латвії, Литви та Естонії

Росія в рамках заходу у відповідь висилає дипломатичних працівників Естонії, Латвії та Литви

Будівля міністерства закордонних справ Росії
Будівля міністерства закордонних справ Росії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Послам цих республік заявлений "рішучий протест у звʼязку з провокаційними висилками російських дипломатів", передає "ДС" з посиланням на сайт МЗС РФ.

Два співробітника посольства Литви, а також по одному співробітнику посольств Латвії та Естонії повинні покинути РФ в семиденний термін.

Нагадаємо, 17 квітня за причетність до диверсій на території Чехії чеська поліція оголосила в розшук громадян Росії Олександра Петрова і Руслана Бошірова, яких також підозрюють в отруєнні ексрозвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Великій Британії. У звʼязку з ситуацією Чехія також висилає 18 російських дипломатів з країни, підозрюваних в шпигунстві на користь спецслужб РФ.

Як писала "ДС", у відповідь МЗС РФ оголосило персонами нон-грата 20 співробітників посольства Чехії в Росії.

Влада Чехії має намір зрівняти кількість співробітників посольства Росії в Празі і свого посольства в РФ. Для цього їм необхідно буде вислати близько 60 російських дипломатів.

Влада Латвії та Естонії заявила 23 квітня про висилку по одному російському дипломатові в знак солідарності з Чехією. Литва в свою чергу висилає двох співробітників дипломатичного представництва Росії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua