• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Російські хакери отримали доступ до приватних розмов високопосадовців Великої Британії: Лондон викликав посла РФ

Російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) скомпрометувала приватні розмови високопосадовців Великої Британії

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник міністерства закордонних справ Великої Британії Лео Докерті, передає "ДС".

Британське МЗС викликало посла Росії, наголосивши, що російські кіберзлочинці стоять за "постійними невдалими спробами втручання в політичні процеси Великої Британії".

За словами Докерті, деякі приватні розмови високопоставлених політиків і державних службовців були скомпрометовані, але загалом широка кампанія Росії не була успішною.

Представник МЗС зазначив, що група хакерів, контрольованих ФСБ, вибірково зливала та розширювала інформацію, намагаючись втрутитися в політику Великої Британії. Серед мішеней хакерів були британські депутати, держслужбовці, журналісти та неурядові організації.

Віцепрем'єр-міністр Олівер Доуден також звинуватив ФСБ у використанні хакерських груп для "виконання своєї брудної роботи". Він сказав, що двоє членів групи, відомої як Star Blizzard, потрапили під санкції після викриття.

За даними британського МЗС, парламентарі з усього політичного спектру стали об’єктами фішингових атак, під час яких хакери намагалися отримати конфіденційну інформацію, часто за допомогою шкідливих електронних листів.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак відмовився сказати, чи був він мішенню хакерів. Міністр закордонних справ Девід Кемерон підкреслив, що, попри неодноразові спроби втрутитися в політику Великої Британії, група хакерів зазнала невдачі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua