• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Російські пропагандисти назвали створений "Епіцентр" у Харкові "складом боєприпасів"

В РФ в передачі "Вести недели" ("Россия 1") назвали "складом боєприпасів" гіпермаркет "Епіцентр" у Харкові, на який Росія в суботу скинула дві авіабомби

Реклама на dsnews.ua

"За тиждень завдано 49 таких ударів високоточною зброєю. Ось суботній по магазині "Епіцентр" у Харкові. Він давно вже був закритий та перетворений на склад боєприпасів, у тому числі й західних. Підтвердження цьому – вторинна детонація, яка триває ще годину", — повідомив журналіст у сюжеті "Вестей тижня".

Як зазначило видання Агентство, таким чином телеканал повторив версію, яку через кілька годин після події повідомило ТАРС із посиланням на силові структури. За словами джерела видання, ЗСУ влаштували склад та командний пункт у торговому центрі навмисно, використовуючи "тактику живого щита". Голова проросійського руху "Ми разом з Росією" Володимир Рогов пізніше як підтвердження цієї версії повідомляв про "десятки випадків вторинної детонації" після удару. Міноборони Росії офіційно не коментувало удару.

Як повідомляла "ДС", внаслідок удару по гіпермаркету "Епіцентр" у Харкові 25 травня загинули щонайменше 14 людей, ДСНС продовжує розбирати завали. 27 травня оголошено день жалоби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua