• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Російських тріатлоністів під керівництвом доньки Шойгу покарали за допінг

Міжнародний союз триатлону ввела санкції за численні порушення антидопінгових правил проти Федерації триатлону Росії, яку очолює дочка міністра оборони РФ Сергія Шойгу Ксенія

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили представники Союзу, передає "ДС" із посиланням на "Нову газету".

Санкції передбачають, що Федерація триатлону РФ разом із Російським антидопінговим агентством буде зобов'язана тестувати на вживання заборонених речовин усіх російських тріатлоністів. Особлива увага має приділятись тим, хто бере участь у міжнародних змаганнях. Також ФТР спільно з Міжнародним союзом тріатлону має розробити освітній план для російських спортсменів та тренерів з питань допінгу.

Федерацію тріатлону Росії зобов'язали виплатити компенсацію і повернути всі призові гроші, раніше присуджені тріатлоністам, які порушили антидопінгові правила.

Крім цього, посадові особи ФТР протягом року не зможуть обіймати посади в міжнародних триатлонних організаціях, а сама федерація не зможе організовувати міжнародні змагання до кінця 2022 року.

Також ФТР має відшкодувати міжнародному союзу всі витрати, пов'язані з виявленням порушень антидопінгових правил, скоєних російськими спортсменами та тренерами. Федерацію зобов'язали застосовувати санкції щодо будь-якого тренера чи посадової особи, причетної до порушень антидопінгових правил.

Міжнародний союз щокварталу проводитиме перевірку виконання рішень.

Як повідомляла "ДС", у грудні 2020 року Спортивний арбітражний суд (CAS) у Лозанні (Швейцарія) заборонив російським спортсменам на два роки виступати на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях під національним прапором та гімном через вживання допінгу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua