• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Російський супутник згорів в небі над Америкою: опубліковано фото і відео, що зачаровують

Космічний апарат "Космос-2551", який належить міністерству оборони Росії, в середу, 19 жовтня, зійшов з орбіти. Його останки згоріли в щільних шарах атмосфери над північним сходом США і південним сходом Канади

Російський супутник згорає в атмосфері Землі
Російський супутник згорає в атмосфері Землі / swissinfo.ch
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили фахівці Американського метеорного товариства (AMS), передає "ДС" з посиланням на Swissinfo.

Так, запуск цього військового супутника, який на Заході називають розвідувальним, за допомогою ракети-носія "Союз-2.1В", здійсненого 9 вересня з космодрому Плесецьк, виявився невдалим. Апарат не зміг вийти на задану орбіту.

Падіння залишків супутника було помічено в небі очевидцями в дев'яти американських штатах і в канадській провінції Онтаріо в районі 4:43 за Гринвічем (7:43 за Києвом), повідомили у товаристві.

Американські фахівці зазначили, що, оскільки, супутник мав невелику масу — всього близько 150 кг, його останки повністю згоріли, не долетівши до Землі.

Також AMS опублікувало фото і відео падіння російського супутника.

Як повідомляла "ДС", за даними впливового інформагентства Reuters, Європейське медичне агентство (ЕМА) навряд чи схвалить застосування на території Євросоюзу російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" до першого кварталу 2022 року, оскільки вважає дані по препарату недостатніми. Мабуть, все, що Росія виробляє під такою назвою, приречене на невдачі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua