• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Росія оголосила персонами нон грата п'ятьох дипломатів Польщі

Росія у відповідь на висилку Варшавою трьох співробітників російського диппредставництва вирішила видворити п'ять співробітників посольства Польщі в РФ

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС РФ, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, дипломати повинні виїхати з Росії до 15 травня поточного року.

"У відповідь на провокаційні дії Польщі щодо висилки російських дипломатів, виходячи з принципу взаємності, міністерство оголосило персонами нон грата п'ятьох співробітників посольства Республіки Польща в Російській Федерації. Їм належить покинути територію Російської Федерації до кінця дня 15 травня 2021 року", — йдеться в повідомленні.

У МЗС РФ заявляють, що Польща вислала трьох співробітників посольства РФ "під абсурдним приводом вираження солідарності зі Сполученими Штатами Америки", які голослівно вказують на причетність Росії до кібератак на американській території.

"Це стало черговим підтвердженням того, що Варшава свідомо реалізує курс на подальшу деградацію і руйнування наших двосторонніх відносин", — зазначили в МЗС.

Нагадаємо, 16 квітня підставою для висилки російських дипломатів з Польщі стало порушення дипломатичного статусу і здійснення зазначеними особами дій на шкоду Республіці Польща.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua