• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Росії "образилися" на Варшаву та видворяють п'ять польських дипломатів

Російська Федерація прийняла рішення вислати п'ять польських дипломатів після того, як Варшава напередодні оголосила про рішення вислати з країни трьох російських дипломатів

Сергій Лавров
Сергій Лавров
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства закордонних справ РФ, передає "ДС".

"Звернули увагу, як швидко у Варшаві підспівали адміністрації США, зажадавши виїзду з Польщі трьох російських дипломатів. У свою чергу, з Росії будуть вислані пʼять польських дипломатів", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора Польща оголосила про вислання трьох російських дипломатів.

"Підставою для цього рішення стало порушення дипломатичного статусу і здійснення зазначеними особами дій на шкоду Республіці Польща", — заявили в МЗС Польщі.

Як повідомляла "ДС", президент США Джо Байден підписав указ про запровадження нових санкцій проти Росії через втручання Кремля в президентські вибори в країні у 2020 році. Крім того, офіційний Вашингтон видворив десять російських дипломатів.

Міністерство фінансів США в партнерстві з Європейським союзом, Великою Британією, Австралією та Канадою запровадили санкції проти 8 фізичних і юридичних осіб РФ, що мають відношення до триваючої російської окупації та репресій в Криму.

У відповідь Росія запровадила санкції щодо шести американських високопосадовців, які нібито причетні до "реалізації антиросійського курсу", а також висилає дипломатів США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua