• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Росія відхрестилася від затриманих у Баварії диверсантів

У Росії назвали провокацією та шпигуноманією виклик посла РФ у Німеччині в МЗС у зв'язку із затриманням у Баварії двох чоловіків, які готували диверсії на користь Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві Посольства Росії у Німеччині, передає "ДС".

У диппредставництві зазначили, що посол РФ Сергій Нечаєв був викликаний у МЗС Німеччини, де йому заявили протест у зв'язку із затриманням у Баварії ймовірних диверсантів, які працюють на російські спецслужби. Російські дипломати стверджують, що німецькі правоохоронці нібито не мають доказів злочинних планів затриманих.

"Розглядаємо вказаний демарш як відверту провокацію, спрямовану на розпалювання у ФРН і без того зашкалюючу шпигуноманію, підвищення градуса антиросійських настроїв, подальшу руйнацію російсько-німецьких відносин, виправдання курсу німецької влади на нестримну мілітаризацію і накачування України озброєннями та військовою технікою. Спроби виявити причетність російських спецслужб до розробки нібито планів нападу на розташовані в Німеччині військові об'єкти, включаючи американські військові бази, відкидаємо як абсурдні та безглузді", — йдеться у заяві.

На думку російських дипломатів, це затримання є "погано замаскованим прагненням відвернути увагу німецької громадськості від гучного скандалу з переговорами високопоставлених представників бундесверу про можливість завдання ударів по об'єктах цивільної інфраструктури Росії, що втекли в публічне поле".

Як повідомляла "ДС", 18 квітня стало відомо про затримання в Баварії двох місцевих жителів, які підозрюються у підготовці диверсій на військових об'єктах ФРН на замовлення російських спецслужб.

МЗС Німеччини викликало посла Росії у ФРН у зв'язку із затриманням двох російських агентів

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua