• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Росія стверджує, що повністю знищила ІГ в Сирії

Реклама на dsnews.ua
Війська режиму Башара Асада та його російські союзники нібито повністю звільнили Сирію від джихадистів "Ісламської держави"

З такою заявою в середу, 6 грудня, виступив начальник Генерального штабу Збройних сил РФ генерал армії Валерій Герасимов на щорічному брифінгу для іноземних військових аташе, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Всі бандформування ИГИЛ на території Сирії знищені, а сама територія звільнена", - сказав він, додавши, що про це президенту РФ Володимиру Путіну вже доповів міністр оборони генерал армії Сергій Шойгу.

"Сьогодні наступаючі підрозділи бригадного генерала Сухела і 5-го добровольчого штурмового корпусу розгромили залишалися незаконні збройні сили [в провінції Дейр-ез-Зор] і, звільнивши населені пункти Салихия, Ель-Хрейта, Ель-Катья і Мусалаха, з'єдналися з урядовими військами, які наступали з півдня. Таким чином, на сьогоднішній день території, підконтрольній ИГИЛ, на території Сирії не існує", - стверджує начальник Генштабу РФ.

Нагадаємо, за даними доповіді консультативної служби розвідки і безпеки Soufan Group, Росія займає перше місце за кількістю громадян, які вирушили до Сирії та Іраку для того, щоб вступити в ряди терористів ІГ.

    Реклама на dsnews.ua