• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Росія заманює на навчання абітурієнтів із Донбасу: квоту збільшено вдвічі

Російська Федерація в два рази збільшила квоти на вступ до вищих навчальних закладів для абітурієнтів із Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Про це під час «Форуму громадян Росії», що проходить в окупованому Луганську, повідомив перший заступник голови комітету Державної Думи РФ у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Віктор Водолацкий, передає "ДС" із посиланням на сепаратистський ресурс бойовиків.

Росіянин відзначив, що основним завданням проходить форуму є «показати всьому світові, що росіяни своїх не кидають».

«Сьогодні президент Путін пішов назустріч профільному комітету Державної Думи Росії у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками і збільшив квоти для дітей наших співвітчизників, які вступатимуть до вищих навчальних закладів. Цю квоту збільшено в два рази, і з кожним роком вона буде збільшуватися. Щоб наші діти комфортно вчилися в Ростові, Москві, Санкт-Петербурзі і поверталися на свою історичну Батьківщину, щоб піднімати економіку, розвивати соціальну сферу, медицину, освіту», — сказав Водолацкий.

Як повідомляла "ДС", на початку червня "ДНР" перестала випускати за межі підконтрольної їй території дітей старше 14 років, у яких немає "паспорта ДНР", РФ або України. Влада України сприйняла це як спробу бойовиків на пустити абітурієнтів, які хочуть вступити в українські вузи на вільній території. Пізніше угруповання зняло це обмеження.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua