• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

З початку палестино-ізраїльського конфлікту в Секторі Гази загинули понад 120 осіб

У Секторі Гази з початку бойових дій між Ізраїлем і палестинськими угрупуваннями загинули 126 осіб, зокрема 31 дитина. Поранення отримали близько 950 осіб

Кількість жертв конфлікту зростає
Кількість жертв конфлікту зростає
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання The Times of Israel, передає "ДС".

Видання зазначає, що за даними ізраїльських військових — більшість загиблих є членами терористичних угруповань. При цьому є жертви серед мирного населення. Ці люди загинули у результаті невдалих пусків ракет по Ізраїлю, які впали всередині Сектора Гази.

За інформацією палестинського Міністерства охорони здоровʼя, тільки в одній Газі жертвами бомбардувань стали 16 жителів. Сектор як і раніше зазнає систематичних обстрілів як з повітря, так і з землі. У свою чергу радикальні угруповання, які діють на території Палестини, ведуть ракетний обстріл території Ізраїлю, в результаті якого також є постраждалі та руйнування.

Як писала "ДС", наразі між Ізраїлем і Сектором Гази тривають бойові дії. Вони були викликані зіткненнями у мечеті Аль-Акса в Єрусалимі між палестинцями та ізраїльською поліцією.

У пʼятницю, 14 травня, офіційний Тель-Авів відкинув запропоноване Єгиптом довгострокове перемирʼя в Секторі Гази до повного завершення своїх військових операцій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua