• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Саакашвілі написав з в'язниці лист до грузинів: Дні "Грузинської мрії" полічені

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, затриманий на території Грузії, написав з в'язниці лист до громадян країни

Реклама на dsnews.ua

Лист зачитав сьогодні адвокат Саакашвілі Дмитро Садзаглішвілі, повідомляє "ДС" з посиланням на "Грузія online".

У листі Саакашвілі зазначив, що у "Національного руху" на останньому референдумі був "дуже сильний результат".

"У нас дуже сильний результат на цьому останньому референдумі. На місцевих виборах ця влада завжди перемагала вельми просто, без зайвого напрягу. Зараз же, коли вони думали, що остаточно зломили народ, у всіх великих містах пройдуть другі тури, в декількох з них попереду "Національний рух". Це означає лише одне — ми не тільки не розслабилися, а ще більше боролися. Дні влади "Грузинської мрії" полічені. Я пишаюся вами", — написав Саакашвілі.

Інший адвокат Саакашвілі Бека Басилая зазначив, що експрезидент виглядає бадьоро, незважаючи на продовження оголошеного голодування.

Адвокати також заявляють, що всі звинувачення грузинського правосуддя проти Саакашвілі мають політичний характер.

Як писала "ДС", 1 жовтня колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі затримали після його прибуття в країну. Раніше Саакашвілі був засуджений грузинським судом до шести років позбавлення волі.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що МЗС надасть всю необхідну підтримку Саакашвілі, оскільки він є громадянином України.

Грузинські правоохоронні органи порушили проти Саакашвілі чотири нові кримінальні справи.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua