• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Саакашвілі за руки та ноги затягували до тюремної лікарні (ВІДЕО)

Спеціальна пенітенціарна служба Грузії оприлюднила відеокадри привозу колишнього президента Михайла Саакашвілі до тюремної лікарні Тбілісі

Саакашвілі за руки і ноги затягали до тюремної лікарні
Саакашвілі за руки і ноги затягали до тюремної лікарні
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео відомство опублікувало у Facebook, передає "ДС".

На кадрах видно, що Саакашвілі чинить опір, його силою тягнуть кілька охоронців. Вони, взявши його за ноги та за руки, несуть від вхідних дверей сходами і заносять у ліфт, а потім намагаються пересадити у крісло-каталку, але експрезидент не дає себе "везти".

Хвилиною пізніше видно, як Саакашвілі сперечається у палаті з двома чоловіками без лікарських халатів і щось скидає зі столу. До палати входять ще кілька охоронців. На цьому відео припиняється.

У відомстві наголосили, що відеокадри опубліковані, "виходячи із підвищеного суспільного інтересу". Служба зазначає, що під час переведення та заселення до палати Саакашвілі "завдав фізичних образ співробітникам і пошкодив медичну техніку", у зв'язку з чим генеральна інспекція міністерства юстиції проводить розслідування.

Нагадаємо, страсбурзький суд закликає колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі припинити голодування.

Як писала "ДС", експрезидента Грузії, громадянина України Михайла Саакашвілі було затримано 1 жовтня в Тбілісі. Прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі заявив, що Саакашвілі повернувся на батьківщину, плануючи вбивства опозиціонерів та заворушення. Він зазначив, що Саакашвілі зможе виїхати до України лише після того, як проведе у в'язниці весь термін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua