• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

СБУ знову звинувачує Симоньян: пропагандистка боїться, що її можуть "все-таки грохнути"

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян не відкидає своєї ліквідації українськими спецслужбами

Маргарита Симоньян
Маргарита Симоньян / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це вона написала у соцмережі X, відреагувавши на звинувачення від СБУ у закликах до вбивства українців, передає "ДС".

"СБУ тут повідомляє про нові звинувачення на мою адресу. Аж за 4 статтями: геноцид, посягання на територіальну цілісність України, пропаганда війни та виправдання агресії РФ проти України. А ще я нібито закликала до масового вбивства українських дітей", — повідомила пропагандистка.

Симоньян спробувала "подумати" за СБУ.

"Навіщо вони це роблять, запитує мене прогресивна громадськість. Відповідаю. Щоб закрити мені можливість їздити світом, вважаючи, що я від цього страждатиму. Вони ж вірять, що всі, хто підтримує (президента Росії Володимира Путіна — "ДС") Путіна, не вилазять із Лазурки (Блакитного берега Франції — "ДС"), — заявила вона.

Жінка згадала про свою малу батьківщину.

"Тут погані новини. Єдина Лазурка, куди я засмутилася б не мати можливості їздити, — мій рідний Краснодарський край", — розговорилася пропагандистка.

Потім вона перейшла на жаргон, згадуючи СБУ.

"Заздалегідь мастирять (жарг. — умовляти когось — "ДС") собі виправдання, якщо мене все-таки грохнуть. Що вони намагалися зробити вже неодноразово. Якось начебто несимпатично вбивати журналістку, до того ж багатодітну матір. А якщо повісити на неї міфічні заклики до вбивств дітей — начебто симпатичніше", — написала Симоньян.

Нагадаємо, в липні минулого року ФСБ РФ заявила, що нібито запобігла спробі "ліквідації" пропагандистки Маргарити Симоньян та журналістки Ксенії Собчак. При цьому у "замаху" вони звинуватили СБУ.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк тоді заявляв, що Україні не потрібний "замах" на Симоньян та Собчак, оскільки вони ні на що не впливають

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua