• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Сергій Міхалок скромно висловився щодо протестів на батьківщині

Реклама на dsnews.ua

Колишній лідер і засновник білоруської групи "Ляпіс Трубецкой", фронтмен проєкту Brutto Сергій Міхалок, який вже багато років живе в Україні, після декількох днів мовчання нарешті висловився про масові протести на своїй батьківщині

Короткий заяву Міхалок, відомий своїм негативним ставленням до нинішнього режиму в Білорусі, зробив на концерті в Одесі 12 серпня, передає "ДС".

На початку концерту Міхалок вийшов на сцену і сказав: "Я знаю, що всі наші брати-білоруси — Воїни Світла поборють всіх Стандартів Вейдерів, але я тут не для того, щоб геополітичну х..ню розповідати, а для того, щоб співати вам про…нние пісні".

Більше нічого на тему протестів на батьківщині Міхалок під час виступу не говорив, пише "Думська".

До цього він лише побічно висловився про те, що відбувається в Білорусі, опублікувавши у себе в Facebook посилання на пісню Brutto "Рідні краї". Деякі передплатники обурилися такою мовчазною реакції Михалка.

Як писала "ДС", 9 серпня в Білорусі відбувся основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримування. Станом на 10 серпня було затримано близько трьох тисяч осіб, у ніч на 11 серпня — ще близько двох тисяч, 12 серпня МВС Білорусі відзвітувало про затримання понад тисячі осіб.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення значної кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестувальниками.

11 серпня кандидат у президенти Білорусі, опонент Олександра Лукашенка Світлана Тихановська виїхала до Литви, звідки закликала своїх прихильників не виходити на площу та "поважати закон".

    Реклама на dsnews.ua