• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Штайнмаєр прокоментував прагнення Макрона гарантувати безпеку Росії

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що заяви президента Франції Еммануеля Макрона про необхідність надати Росії гарантії безпеки не є спробою завершити війну в Україні на шкоду інтересам нашої країни

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив Штайнмаєр на пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою, передає "ДС" з посиланням на "Німецьку хвилю".

"Щодо Макрона, у нас була подібна дискусія в німецьких ЗМІ... У мене не було обміну думками з Макроном про те, що насправді малося на увазі", — зазначив Штайнмаєр, нагадавши, що висловлювання Макрона пролунали під час його візиту до США.

У заявах президента Франції, як і в заявах американської сторони, "ви завжди знайдете таку пропозицію: "Переговори не буде розпочато без України і не проти України", констатував Штайнмаєр.

За словами президента ФРН, щодо цього він зрозумів слова Макрона як заяву "про майбутнє після закінчення війни, але не як пропозицію закінчити війну".

"Тому я вважаю, що зараз не варто поширювати підозри, ніби Франція, на відміну від Німеччини чи Польщі, готова до рішення, яке якимось чином зашкодить інтересам України", — резюмував він.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що майбутня архітектура безпеки Європи має включати і окремі гарантії безпеки для Росії.

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що не підтримує ідею про режим припинення вогню в Україні. За його словами, "режим припинення вогню зараз закріпить ту несправедливість, яка вже була".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua