• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Силовики Білорусі та Росії домовилися спільно "протидіяти" Заходу

Комітет державної безпеки (КДБ) Білорусі та Служба зовнішньої розвідки (СЗР) РФ домовилися спільно боротися з "деструктивною діяльністю Заходу" проти союзної держави

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби КДБ Білорусі, інформує "ДС".

"СЗР Росії та КДБ Білорусі в дусі традиційно братських відносин домовилися про ведення спільної роботи з протидії деструктивній діяльності Заходу, націленої на дестабілізацію політичної та соціально-економічної ситуації на просторах Союзної держави", — зазначили білоруські КДБісти.

Керівники спецслужб білорусі та РФ обговорили результати та перспективи взаємодії у галузі забезпечення національних інтересів "в умовах агресивної політики США та країн Заходу на російському та білоруському напрямках".

Як писала "ДС", 3 червня білоруська влада ухвалила рішення про висилку американських дипломатів і технічних співробітників Посольства США в Мінську.

Нагадаємо, 23 травня після екстреної посадки літака у мінському аеропорту було затримано засновника опозиційного білоруського Телеграм-каналу Nexta, головного редактора ресурсу "Білорусь головного мозку" Романа Протасевича. За даними білоруської опозиції, загалом після приземлення літака у Мінську до Вільнюса не вилетіли двоє громадян Білорусі та четверо громадян РФ. Серед них — Роман Протасевич і його дівчина.

Затримання Протесевича викликало різку реакцію світу. Низка країн, включно з Україною, після цього заборонили білоруським літакам використовувати свій повітряний простір. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua