• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Симоньян замінить чоловіка на пилосос, а Джоконда лисіє за Путіна: чим жили за Порєбриком минулого тижня

"ДС" знову опустилася на дно найдивніших російських новин минулого тижня

Реклама на dsnews.ua

Володимир Рудольфович Соловйов взагалі весь витканий із протиріч. Минулого тижня Вечірній Мудзвон лише те й робив, що видавав в ефір взаємовиключні параметри.

Оцініть меседж: "Я єврей, але проти ізраїльтян, а у програмі про Близький Схід ми не обговорюватимемо Україну. До речі, забув похвалитися. Я ж у "зоні спецоперації" побував. Зараз вам покажу, як я з нашими хлопчиками там спілкувався".

А ще жодної Бучі росіяни не влаштовували. І це він до "сволот"-європейців звертається. "Я зовсім неконфліктний. Що вам, коздам, і доведу".

Марія Захарова теж любить божитися, що жодної такої "Бучи" не було. Але ані сама пресалкаше, ані її аргументи щодо цього переконливими ніколи не виглядали. Чому б не перекваліфікуватися на модні експерти.

Реклама на dsnews.ua

"Хвіст виляє собакою", "ліберальний фюрер", "костюм Голобородька"… Це не генератор випадкових реплік, а рефлексії мадам Захарової щодо зовнішнього вигляду президента України. Дуже дивно з боку незмінної представниці російського МЗС, який цей самий МЗС РФ може представляти і на обкладинках альбомів легендарних рокгуртів. Саме час для мемів.

Раз вже через стиль Зеленського ділитися відфотошопленими картинками взявся експрезидент Дмитро Медведєв.

Конкуренцію Захарової у цьому виді образотворчого мистецтва легко може скласти наступник Володимира Жириновського на посаді лідера ЛДПР Леонід Слуцький. Той самий "антифашист" Слуцький, котрий любить у перифрази гітлерівського "Один рейх, один народ, один фюрер". Діючі особи у декораціях Держдуми: младоЖириновський та старокомуніст Геннадій Зюганов. Одухотворені обличчя обох нічого, окрім огиди, не викликають, але у Слуцького позлішніше буде.

У Держдумі давно місце для дискусій. Ініціативи різного ступеня ідіотизму висуваються у конвеєрному режимі. Трапляються й ті, які мі-мі-мі. Ось спікер нижньої частини російського парламенту В'ячеслав Володін пропонує встановити всеросійський день бабусі.

Не інакше – привіт спікерці палати верхньої Валентині Матвієнко. Поки та відлучилася до Індії.

Майстер-класи зі злости анфасу може давати постійна героїня наших добірок, керівниця Russia Today і просто погана жінка Маргарита Сімоньян. Мадам упевнена, що "мода" на трансгендерів на Заході минає. Ось що означає, що вікно можливостей для гранд-дами RT звужується. А на зміну цим приходять американці, які люблять себе калічити. Посилається сочинська Марго на Віктора Гюго (вибачте за вірші та ці імена в одному ряду) та дівчину з Північної Кароліни, яка хотіла осліпнути. Цілком природний рефлекс, коли побачиш головреда RT, чого там. І попередження всім трампоподібним. Не дай Боже вам навіть подумати всі російські інфопомийки повернути до американських палаців та хатин.

І це та сама Симоньян, яка припускає заміну людського пеніса пилососом.

І відразу превентивно заявляє, що вона не божевільна. Відлуння минулого "А давайте Сибір у потерть" ще витає по той бік Поребрика вже другий тиждень.

Маргарито, якщо вас настільки не влаштовує ваш чоловік Тигран Кеосаян — просто моргніть. А то, начебто, жінка не бідна, пилосос собі купити можете, а Домострой від Кеосаяна терпите.

Вже подає опосередковані сигнали. Президент Путін у гарній формі. Поки що потримається.

А вже за 10 років можна буде замінити член пилососом.

Водночас, за версією віцеспікерки російської Держдуми Ганни Кузнєцової, технічний прогрес штовхають саме українці. Українські жінки, поділилася Кузнєцова своєю нав'язливою фобією, обходяться у дітородному процесі без сперматозоїдно-дитячого періоду. До чого всі ці напівзаходи. Українки народжують уже підготовлених снайперів-бандерівців.

Але ж повернемося до жінок, яких не задовольняє Кеосаян.

Серед ознак путінської "хорошої форми" у лізоблюдському прочитанні від Симоньян — "фірмові фразочки-словечки". Прогин, як кажуть, зарахований. Хоча у фотографа з кремлівського пулу в акробатиці ще треба повчитися.

Або у Павлика Зарубіна, придворного кореспондента "Росії 1", якого збуджує лише факт того, як Путін вміє знімати піджак.

Мабуть, під "хорошою формою" Путіна Маргарита Сімоньян послужливо має на увазі вигуки "мля". До слова про новий виток агресивної риторики від глави Кремля. Це так Володимир чи то Володимирович, чи то Васильович (привіт патріарху Кирилу) намагається замінити своє фірмове "кхе-кхе".

Але він ще нічого. Будь-якого чеченського фюрера перебігає.

Намагаються довести "мачизм" свого лідера та новосибірські дерматологи. Це ж нічого, що Путіна називають "плешовим фюрером". Тут сама дівчина Джоконда лисіла, а ви кажете.

Іуди, що з вас взяти. Продовжує вести мовлення з усіх федеральних прасок канал НТВ.

Така собі програма підтримки співвітчизників в Ізраїлі. Евакуації, якщо що, не передбачено. Кішка кинула кошенят – нехай врятуються, як хочуть.

За решту росіян "впрягатиметься" вже згаданий антиізраїльський єврей. Соловйов. Одіозний телеведучий потягне свої пропагандистські пазурі до "коду російськості" та почне доводити, що титульна нація до жорстокості, мовляв, не схильна.

Код російськості знайшли навіть у Вінні-Пусі. Не в тому, що авторства Алана Мілна, а в його мультяшному втіленні імені Бориса Заходера. Це Сергій Мардан провокує міжнародний скандал. Тобто, товаришу Сі, який, як відомо, схожий на легендарного ведмежа, ходить із головою, набитою тирсою? Чи не підкоп це під російсько-китайську "дружбу"?

Досі намагаються мотивувати росіян воювати регіональні лідери. Завдання: набір нового гарматного м'яса на спецоперацію. Методи старі – за рахунок роздачі нових білих "Лад". При цьому споконвічно російські авто навіть дають поки що живим "героям СВО".

Виконавець – волгоградський губернатор Андрій Бочаров. Передбачаємо питання. Ні, це не Синулька з колись культових "33 квадратних метрів" так вдало на кар'єрному ліфті покатався, що той навіть витримав вагу його тлінного тіла.

Бочарик теж зі штанів вистрибує (мало його Сергій Геннадійович у серіалі лупцював), щоб довести вірність режиму, але, на відміну, від повного волгоградського тезки, – не спроможно.

Бочаров-чиновник роздав нові авто бадьоро та під камери. Даєш "спецЛади" учасникам "Спецоперації". І не лише їм. Там ще "герої"-окупанти, яких потріпали і в інших гарячих точках російського авторства, таких як Абхазія та Чечня.

Або хлопець, який у гостях Андрія Малахова, поскаржився, що більше не заспіває під гітару. І це ще пощастило. Мало росіянам какофонії від "музикантів" із ПВК "Вагнера". А міг би бути у розігріві на багатолюдних концертах Йосипа Кобзона.

Для решти існує мотивація від російської волонтерки Наталі Хім.

Не факт, що сім'ї горе-підкорювачів Авдіївки отримає свої "Лади". Поки що йдеться лише про мішки.

Атракціон небаченої чесності раптово влаштував одіозний, навіть за мірками кондової російської пропаганди, ведучий "Місця зустрічі" Андрій Норкін. Не беремося оцінювати щирість норкінських слів, але назвати себе г*вноїдом" — це вчинок з великої літери Ве.

І це ж не дослідницький інтерес "Ділової столиці". Ми обов'язково продовжимо наші наукові досліди. А Норкіну – смачного. Тим більше, традиція носити на ефіри субстанцію, що погано пахне, тягнеться за ним давно.

Ми знаємо, що вилили на вас надто багато. Тож, у випадку Норкіна, краще обмежимося скріншотом.

    Реклама на dsnews.ua