• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Скоїв велику помилку": КНДР погрожує США через слова Байдена

Північна Корея попередила, що США зіштовхнуться з "дуже серйозною ситуацією" через слова президента Джо Байдена, який раніше він назвав КНДР загрозою безпеці

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив високопоставлений чиновник міністерства закордонних справ Північної Кореї Квон Чон Гун, передає "ДС" з посиланням на AP.

Байден назвав ядерні програми Північної Кореї та Ірану "серйозною загрозою безпеці Америки і світовій безпеці" і сказав, що буде працювати з союзниками для вирішення цих проблем за допомогою дипломатії і жорсткого стримування.

"Його (Байдена – ред.) заява чітко відображає його намір продовжувати проводити ворожу політику по відношенню до КНДР, як це робили США протягом більш ніж півстоліття.

Без сумніву, керівник США припустився великої помилки в світлі сучасної точки зору. Тепер, коли лейтмотив нової політики США щодо КНДР зрозумілий, ми будемо змушені домагатися вжиття відповідних заходів, і з часом США опиняться в дуже складній ситуації", — сказав Квон Чон Гун.

Квон не уточнив, які кроки зробить Північна Корея, і його заява можна розглядати як спробу тиску на адміністрацію Байдена, оскільки вона формує свою політику щодо Північної Кореї.

Зазначається, що 30 квітня Білий дім заявив, що в адміністрації завершили огляд політики США щодо КНДР і що Байден планує відхилитися від підходів своїх попередників Дональда Трампа та Барака Обами і шукатиме "золоту середину" між обома підходами.

Як повідомлялося, адміністрація Байдена проявляє обережність у публічному описі свого ставлення до Північної Кореї.

Нагадаємо, на початку березня держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що головним геополітичним суперником США в XXI столітті буде Китай. При цьому ще кілька країн, в тому числі КНДР, Росія та Іран, представляють серйозні виклики для Вашингтона, але не є основними.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua