• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Словаччина залишає відкритими свої кордони для українців: правила в'їзду

Словаччина залишила відкритими свої кордони для українців — відвідати її можуть туристи, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба написав у Twitter, передає "ДС".

"Продовжуємо працювати із партнерами в ЄС, щоб зберегти максимальну свободу подорожей для громадян України", — зазначив Кулеба.

Зокрема, до Словаччини можуть в'їхати туристи із "зеленим" сертифікатом про вакцинацію від COVID. Кордон країни можуть перетнути громадяни, які зробили щеплення схваленими в ЄС препаратами (Pfizer, Spikevax, AstraZeneca, Johnson & Johnson, Pharmaceuticals, Sinopharm, Sinovac — CoronaVac). Людина вважається вакцинованою, якщо минуло не менше 14 днів, але не більше 12 місяців після отримання останньої рекомендованої дози щеплення.

Також для в'їзду на територію Словаччини всі особи віком від 12 років та 2 місяців зобов'язані зареєструватися за посиланням, підтвердити реєстрацію на кордоні, а також бути готовими підтвердити реєстрацію під час перебування на території країни.

Як повідомляла "ДС", Франція залишила відкритими кордони для мандрівників з України.

Крім того, влада Бельгії зберегла право на так звані некритичні поїздки для тих, хто має український сертифікат про вакцинацію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua