• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Спецтрибунал для РФ: представники 20 країн зібралися у Празі для обговорення

Представники 20 держав зібралися у Празі для обговорення питання щодо створення спецтрибуналу для Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це у Twitter повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "ДС".

"Сьогодні Україна зібрала представників 20 держав у Празі на засідання основної групи зі створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. У центрі уваги – шляхи забезпечення правосуддя", – написав він і подякував главі МЗС Чехії Яну Ліпавському за організацію зустрічі.

Своєю чергою, Ліпавський у Twitter зазначив, що Чехія повністю підтримує створення спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

"Росію необхідно притягнути до відповідальності за її агресивну війну, і справедливість має перемогти", – наголосив він.

Нагадаємо, Європейський парламент 19 січня більшістю голосів ухвалив резолюцію на підтримку створення міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності всіх, хто винний у злочині агресії проти України.

Президент України Володимир Зеленський привітав ухвалення резолюції Європарламенту про створення спеціального трибуналу.

26 січня Парламентська асамблея Ради Європи підтримала рішення щодо створення спецтрибуналу та притягнення до відповідальності військово-політичного керівництва РФ та Білорусі за злочини проти України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua