• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Спікер Палати Джонсон проти компромісу із Байденом заради допомоги Україні, - ЗМІ

Спікер Палати представників США Майк Джонсон не піде на компроміс із Сенатом та Білим домом щодо безпеки кордонів, який передбачає продовження допомоги Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні канал Fox News, передає "ДС".

За словами одного із законодавців від Республіканської партії, на конференції 14 січня Джонсон сказав, що Палата не підтримає нічого, окрім закону HR2 щодо безпеки кордону з Мексикою.

Цей документ включає повернення до політики адміністрації 45 президента США Дональда Трампа — він передбачає будівництво стіни на кордоні з Мексикою, проте більшість Демократичної партії в Сенаті США та Білий дім назвали його "безнадійним".

Також на конференції республіканцям сказали, що Сенат близький до угоди про кордон. Інший законодавець від республіканців сказав, що не думає, що хтось із його однопартійців у Палаті хоче угоди з Сенатом.

"Де тут безпека кордонів? Нам потрібен HR2 або функціональна альтернатива, але спікер робить гарний висновок, коли каже, що президент в односторонньому порядку вніс понад 60 політичних змін, які зруйнували нашу прикордонну безпеку і привели нас сюди.

Він може виправити це в односторонньому порядку сьогодні без будь-яких законодавчих дій", — заявив він.

Як писала "ДС", 19 грудня 2023 року координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що президент США Джо Байден готовий піти на компроміс із республіканцями в питанні безпеки кордону та міграційної політики заради розблокування додаткової допомоги Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua