• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Спікери 23 парламентів просять республіканця Джонсона винести на голосування Палати представників питання підтримки України

Спікери 23 парламентів країн світу звернулись до спікера Палати представників США Майка Джонсона із закликом винести на розгляд ухвалений Сенатом законопроєкт, який передбачає асигнування у розмірі $60,06 млрд для допомоги Україні у війни проти Росії

Майк Джонсон
Майк Джонсон
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці спікер ВР Руслан Стефанчук, який ініціював лист-звернення, передає "ДС".

Наразі законопроєкт переданий до Палати представників та, згідно з правилами процедури, Джонсон має повноваження щодо його внесення на розгляд.

Спікери парламентів закликали Джонсона сприяти ухваленню Конгресом США історичного рішення, яке забезпечить американську допомогу іноземним державам і надасть Україні необхідні кошти для продовження боротьби.

"Наші країни налаштовані й надалі нарощувати підтримку України та її Сил оборони, вбачаючи у цьому значну інвестицію у нашу індивідуальну та колективну безпеку. Вісь зла має бути переможена й усі винні мають бути притягнуті до відповідальності, що стане значним запобіжником від подальших конфліктів і поверне нашим народам відчуття керованості та безпеки", – йдеться у листі.

Лист підписали, серед інших, спікери парламентів Німеччини, Польщі, Чехії, Литви, Північної Македонії, Іспанії та інших країн.

Лист залишається відкритим до підписання й іншими спікерами парламентів, які бажають до нього долучитися.

Нагадаємо, у вівторок, 27 лютого, президент США Джо Байден провів зустріч з лідерами обох палат Конгресу, але не зміг переконати спікера Палати представників Майка Джонсона винести на голосування проект закону про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua