• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

США назвали переговори з Талібаном відкритими і професійними

Перемовини між США і Талібаном, які завершилися в Катарі, були відкритими і професійними, заявляють в американському зовнішньополітичному відомстві.

США назвали переговори з Талібаном відкритими і професійними
США назвали переговори з Талібаном відкритими і професійними
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті Держдепартаменту, передає "ДС".

"9 і 10 жовтня міжвідомча делегація відвідала Доху (Катар) для зустрічі з високопоставленими представниками Талібану. Делегація США зосередила увагу на проблемах безпеки, тероризму та безпечному переміщенні для громадян США, інших іноземних громадян і наших афганських партнерів, а також на правах людини, включаючи значущу участь жінок і дівчаток у всіх аспектах життя афганського суспільства", — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що сторони обговорили надання Сполученими Штатами масштабної гуманітарної допомоги афганському народу.

У Держдепі підкреслили, що обговорення були відкритими і професійними.

"Делегація США знову підтвердила, що про Талібан судитимуть за його діями, а не тільки за його словами", — підсумували в зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, у суботу та неділю Делегація США зустрілася з високопоставленими представниками бойовиків "Талібану" в катарській Досі . Це була перша особиста зустріч між США і талібами на вищому рівні, відтоді як Вашингтон вивів свої війська з Афганістану.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua