• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

США просять Вірменію і Азербайджан мирно вирішити питання з кордонами

Радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван під час окремих телефонних переговорів з лідерами Вірменії та Азербайджану висловив стурбованість з приводу пересування військових поблизу недемаркованих кордонів

Джейк Салліван
Джейк Салліван / Фото The New York Times
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві на сайті Білого дому, передає "ДС".

"Салліван передав прихильність Сполучених Штатів справі миру, безпеки і процвітання на Південному Кавказі. Він висловив стурбованість з приводу недавньої напруженості у відносинах між Вірменією і Азербайджаном і підкреслив, що пересування військових поблизу недемаркованих кордонів безвідповідально і провокаційно", — зазначено в повідомленні.

Салліван також наголосив на необхідності проведення двома країнами офіційних переговорів з демаркації їх міжнародної кордону.

"Нарешті, він передав прихильність Сполучених Штатів досягненню регіонального примирення за допомогою двосторонньої взаємодії і в якості співголови Мінської групи", — відзначили в Білому домі.

Нагадаємо, в останні дні сталося чергове загострення у відносинах між Баку і Єреваном, оскільки в ході заходів із демаркації державного кордону азербайджанські військові, за заявою Єревана, зайшли на територію Вірменії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua