• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

США скасували заборону на поїздки американців по світу

Реклама на dsnews.ua

У США розпустили глобальну консультативну раду з охорони здоров'я, яка розпочала роботу в березні у зв'язку з пандемією коронавірусу, і Держдеп повертається до практики звичайних рекомендацій громадянам щодо поїздок до країн світу

Про це йдеться в заяві Державного департаменту США, передає "ДС" з посиланням на The Guardian.

Державний департамент випустив оновлені попередження про поїздки в країни, в тому числі рекомендації «Четвертий рівень: не подорожувати» для 30 країн, включаючи Індію, Росію, Бангладеш, Беліз, Болівію, Коста-Ріку, Домініканську Республіку, Єгипет, Сальвадор, Гаїті, Іран, Косово, Казахстан, Монголію, Гондурас і Лівію.

Державний департамент також випустив безліч нових рекомендацій «Рівень 3: переглянути поїздки», у тому числі для країн Європейського союзу, Великої Британії, В'єтнаму, Шрі-Ланки, Ліберії, Вірменії, Філіппін, Лаосу та Австралії.

Акції американських авіакомпаній виросли на цьому оголошенні Держдепу. Сполучені Штати заборонили більшості неамериканських громадян з багатьох частин світу здійснювати поїздки до США, в тому числі з ЄС і Китаю.

Нагадаємо, США займають перше місце в світі за кількістю заражених коронавірусом (4 864 151 людина) і померлих від ускладнень інфекції (159 600 осіб).

    Реклама на dsnews.ua