• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

США відправляють до Кабула додатковий військовий контингент

Міністерство оборони США санкціонувало відправлення ще тисячі військовослужбовців для допомоги в евакуації з Кабула американських громадян

Реклама на dsnews.ua

Таким чином, американська присутність в Афганістані збільшиться майже до шести тисяч, інформує "ДС" із посиланням на Укрінформ

Як зазначається, спільна заява Держдепартаменту та Пентагону після того, як таліби увійшли до афганської столиці, підтвердила, що Сполучені Штати протягом наступних 48 годин "збільшать присутність у безпековій сфері до майже 6000 військовослужбовців".

"При цьому місія буде зосереджена виключно на сприянні цим зусиллям і бере на себе управління повітряним рухом", — йдеться у заяві.

В Пентагоні також повідомили, що військові працюють в аеропорті Кабула, "щоб забезпечити безпечний виїзд американського та союзного персоналу з Афганістану цивільними та військовими рейсами".

Нагадаємо, раніше президент Афганістану Ашраф Гані залишив країну і вилетів до Таджикистану після того, як таліби без бою увійшли в Кабул.

Речник політичного офісу ісламістського руху "Талібан" Мухаммед Наїм 15 серпня заявив про "завершення війни" в Афганістані, запевнивши, що жодна дипломатична організація не піддалася нападам.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua