• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

США "забанили" компанії з Росії та Китаю за допомогу армії РФ

Міністерство торгівлі США ввело торговельні обмеження стосовно 11 китайських і 5 російських компаній. Частину з компаній відомство звинуватило у постачанні компонентів для виробництва безпілотників для армії РФ

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Дев'ять компаній, зокрема китайська Asia Pacific Links Ltd. і російська SMT-iLogic, нібито брали участь у схемі постачанні компонентів до підсанкційного Центру спеціальних технологій РФ деталей для дронів для російської військової розвідки (ГУР), передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Asia Pacific Links Ltd. раніше фігурувала в журналістському розслідуванні, де була розкрита її роль у постачанні компонентів для російських безпілотників "Орлан-10".

Серед іншого, китайська компанія була одним із найважливіших постачальників російської програми з виробництва безпілотників. Разом із SMT iLogic вона вже була об'єктом попереднього раунду санкцій США у травні.

Ще шість компаній із Китаю американська сторона звинуватила у ймовірній закупівлі деталей для програми з виробництва безпілотників Іраном – які також використовуються російськими силами для ударів по Україні.

"Ми без вагань вживатимемо швидких і значущих заходів проти тих, хто продовжує постачати і підтримувати незаконну і аморальну війну Путіна в Україні", – заявив керівник відділу експортного контролю Міністерства торгівлі США Алан Естевез.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua