• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Столтенберг назвав мету "зливів" даних про плани Кремля в Україні

Інформація про плани російського керівництва щодо України повідомляється для того, щоб запобігти агресії

Global Look Press
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За його словами, союзники систематично обмінюються інформацією про "російські плани, російські можливості та російські наміри інсценувати передумови для агресивних дій проти України", так звані інсценовані атаки під фальшивим прапором.

"Роблячи так, ми… думаємо, що це ускладнить для Росії ведення агресивних дій проти України. Озвучувати все, що вони роблять, – це спосіб збільшення для них допустимого порога нападу на Україну, зокрема про направлення підрозділів, спроб організувати переворот або про інші речі, які, як ми побоюємося, Росія може спробувати вчинити. Той факт, що ми це робимо (озвучуємо інформацію) – це спроба протистояти та запобігти. Розвідка — це не завжди про те, щоб передбачити, але розвідка — це про інформацію. Ми робимо це, щоб запобігти агресивним діям проти України", — пояснив Столтенберг.

Як повідомляла "ДС", раніше Єнс Столтенберг заявив, що в Росії, крім повномасштабного вторгнення в Україну, розглядають сценарії дестабілізації країни зсередини, повалення української влади та кібератак.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua