• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Столтенберг заявив про провал кремлівської пропаганди на Заході

Російська пропаганда з її брехливими наративами не досягла своєї мети в країнах-членах НАТО

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час виступу в Центрі Вілсона у Вашингтоні, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Путіну не вдалося переконати людей у країнах НАТО, що відповідальність за цю війну лежить на Альянсі. Бо якщо подивитися на опитування громадської думки, а також на парламенти, які обираються в країнах Альянсу, то можна побачити, що переважна більшість підтримує Україну", — сказав він.

В той же час генсек НАТО підкреслив важливість подальшої допомоги Україні.

"Звісно, коли ви маєте 32 демократичні країни, там будуть різні голоси й різні думки, але переважна більшість підтримує ідею допомоги України", — вважає він.

Водночас Столтенберг визнав, що російський режим добився успіхів у поширенні наративів серед власного населення про начебто відповідальність НАТО за війну в Україні. Через це росіяни отримують викривлене уявлення, яке необхзідно змінювати.

"Але ми маємо розуміти, що Росія – це авторитарна країна, де журналістів садять у в’язниці, а лідерів опозиції отруюють і вбивають", — продовжив генсек Альянсу.

Він підкреслив, що Україна має право на самооборону, а країни НАТО мають повне право підтримувати Україну в її прагнення захистити себе. І це, за його словами, жодним чином не робить Альянс стороною конфлікту.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua