• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Сусід України Угорщина йде на локдаун з 8 березня

У сусідній з Україною Угорщині у зв'язку з третьою хвилею коронавірусу оголосили жорсткий карантин

Столиця Угорщини Будапешт
Столиця Угорщини Будапешт
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив керівник апарату прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Гергелі Гуляш, передає "ДС" з посиланням на 5 канал.

"Швидкість поширення інфекції зростає, коефіцієнт — один з найвищих в Європі. Третя хвиля пандемії — потужна, дуже потужна, сильнішою за першу. Новизна в тому, що зараз у нас є вакцина. Вакцинація йде добре. І зараз ми вже на третьому місці в ЄС", — сказав Гуляш.

Він пообіцяв, що наступного тижня Угорщина вже буде серед держав, де найбільше вакцинованого населення у всьому Євросоюзі.

"Але навіть цього недостатньо, щоб зупинити поширення вірусу, особливо його штамів", — сказав чиновник.

Так, з 8 по 22 березня в Угорщині закривається більшість магазинів. Працюватимуть лише продуктові, аптеки, а також автозаправні станції. Початкові школи і дитсадки закриваються до 7 квітня. І, на думку угорських властей, вакцинація поки не є досить швидкою, щоб зупинити поширення нової інфекції.

Напередодні число нових випадків склало більше 6 тисяч інфікованих. Це максимальний показник за останні три місяці. Жителі Угорщини можуть щепитися декількома вакцинами — це "Пфайзер", "Модерна" і "АстраЗенека". Влада Угорщини також закупила і китайську і російську вакцини, хоча вони не сертифіковані в Євросоюзі.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль також констатував початок в країні третьої хвилі пандемії COVID-19. За його словами, якщо більшість областей України виявиться в "червоній зоні" — в країні можуть ввести локдаун.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua