• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Сволота-американці з космосу": Лукашенко видав чергову нісенітницю про протести

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко стверджує, що протестами в Мінську керують американці за допомогою сигналів з космосу

Про це він заявив в інтервʼю російським пропагандистам, повідомляє "ДС" з посиланням на " Медузу ".

Зокрема, Лукашенко пояснив, чому 23 серпня прибув на вертольоті до Палацу незалежності лише тоді, коли присутні там протестуючі вже розійшлися. За його версією, це не він злякався учасників акції.

«Я бачив, що робиться в Білорусі, і ви памʼятаєте, вони тоді вперше кинулися сюди, до Палацу незалежності. Ясно, що ми цей варіант прораховували і так, як слід, Палац незалежності був захищений. Але коли вони рушили сюди, поруч, в Дроздах, буквально кілометра за два звідси, через озеро у мене вертоліт президентський. Я думаю: я маю подивитися, що там діється», — сказав він.

Далі Лукашенко заявив, що за всім стоять американці, які керували учасниками акції біля Палацу незалежності:

«Я сідаю в вертоліт, але вони ж, сволочі, американці ж ведуть, вони ж з космосу бачать все, і вони в свій центр під Варшавою дали сигнал, що президентський вертоліт піднявся. І ось як тільки президентський вертоліт піднявся, а це буквально, ну ось якщо безпосередньо, півтора кілометра, так було, по-моєму, — вони побігли. Вони почали розходитися… Я низько опустився на вертольоті і дивився, коли вони йти почали від Палацу незалежності», — додав він.

Як повідомляла "ДС", Олександр Лукашенко заявив, що протести в Білорусі організували "американці і буржуйчікі".

Він також сказав, що поява з автоматом на публіці означала його готовність захищати країну.

    Реклама на dsnews.ua