• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Святосія з Шаманом та Газмановим: куди докотився Запорєбрік минулого тижня

"ДС" знову вивчала шизофренічний ландшафт упадницької російської дійсності

Олег Газманов
Олег Газманов
Реклама на dsnews.ua

Рамзан Кадиров на тижні показав, що Росія входить до Чечні, а не навпаки. І гаразд би, йшлося про всякі позасудові розправи над любителями спалити Коран – у Чечні погрожують особисто Володимиру Путіну! Кадиров закликає до себе засідателя головного кремлівського крісла, оскільки, каже, Ахматович, старійшини сваряться. Оцініть рівень загрози, що називається.

Кадиров, щоправда, про всяк випадок повторив затерте "Я ваш піхотинець". Кличу Путіна до Грозного, але соломки постелити необхідно.

Не дає спокою, з дозволу сказати, естеблішменту десятиліття українського Майдану. Пресалкаше російського МЗС Марія Захарова видала вже звичний набір дивини а-ля "Дивіться, що сталося". "Злиденна територія, колонія". Згадали і про війну, ось тільки ані словом про те, "А хто це зробив?".

Крім того, у російському зовнішньополітичному відомстві повправлялися у живописі. Жанр — "Творчість душевнохворих".

Тим часом Росія просуває рускій мір силами темношкірих чоловіків, яким дають опереткові позивні "Ванька" .

Реклама на dsnews.ua

Інша річ — Дмитро Медведєв, який дає оцінку зовнішньому вигляду Володимира Зеленського. Не подобається нанопрезидентові лук українського Верховного головнокомандувача у стилі "мілітарі".

Тільки не Медведєву говорити про те, як виглядати в одежинах, що максимально не відповідають фігурі і статусу.

РИА-Новости

І так, коли світ з пієтетом обговорює нове творіння "Бітлз", створене за невеликою участю штучного інтелекту, Чичеріна виконує свої твори, створені за повної відсутності будь-якого інтелекту. Відбійний молоток – приклад натхнення для справжніх музикантів, а не халтура від британських самоучок. Агресивний гоп-шансон йде у наступ на ідеали миру, любові та музичної геніальності.

А там, за Поребриком, головні музиканти – нацист Газман та старпьор Шаманов. Вибачте, співак Шаман та метр Газманов. У цьому списку, що несподівано, і незгодний Юрій Шевчук. Все ще люблять росіяни лідера ДДТ і запитують "Что же будет с Родиной и с нами?". Який згадується в одній з неодноразових пісень потенційного іноагента про осінь.

Чичеріна, до речі, навіть тут примудрилася опинитися у другому ешелоні. А царем гори зробили Стінга, на якиого вони заслужили — старого єсаула Газманова.

Але полоскати, звичайно, потрібно "співаків довбаних", які виїхали. Цим і зайнявся Володимир Соловйов. Мудольфович за традицією намішав у свою істеричну промову коней, людей, дупи, берізки, євреїв та гроші. Але без зірок шоу-бізнесу, що емігрували, – погано.

І такий ось християнський рок. Минулого разу молилися за священні російські ракети. Цього разу – за царя та "наших хлопчиків".

Духовно, але не настільки, як "подвиг" матері з Татарстану, яка назвала свою дочку Росія-Святосія-Святоросія.

З футболом у Росії також дуже погано. Ігри з Єгиптом та Іраном, за місцевими мірками, можна віднести до перформансів елітного рівня. Тепер на футбольну дружину чекають зустрічі з Танзанією та Занзібаром.

Але футболісти теж зрадники, на думку альтернативно-харизматичного депутата Держдуми Олексія Журавльова. Це той самий, який пропонував злягатися з черепахою. Депутат звинуватив футболістів, що ті не висловлюються за СВО. Ті самі футболісти, яких відсторонили від усіх змагань як на рівні клубів, так і на рівні збірних після вторгнення Росії в Україну. Вже їм без єврокубків, коли внутрішній чемпіонат тільки для внутрішньої галочки, тільки й дякувати Путіну з подільниками. За війну, ізоляцію та позбавлення левової частини заробітків від професійної діяльності.

Та й на Путіна теж ніде не чекають. Хіба можна знову до Лукашенка. Туди ж ігри в альфа-самця у розпал мінської хуртовини. Поривчастий вітер над білоруською столицею неласково тріпав волосся над лисиною черепа кремлівського господаря. Чому без шапки?

Грів президента РФ у своїх обіймах Олександр Лукашенко. Незабаром буде 30 років, як його диктаторська дупа засідає у головному білоруському кріслі. І не набридло ні білорусів доїти, ні Путіна.

А завершився запорібриковий тиждень камінням з неба. Все, як хотіли прихильники руского міра в Криму майже 10 років тому. І фахівцям з читання з губ теж є робота. Що хотіла сказати пропагандистка? Щось подібне до того, що Путін, м'яко кажучи, – хамло, а Крим це Україна.

Так вважає і "Ділова столиця", яка продовжує стежити за камінням з неба на голови російських окупантів усіх мастей, статусів та довжини брехливих язиків.

    Реклама на dsnews.ua