• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Тихановська захотіла грошей від Путіна

Реклама на dsnews.ua

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що попросила б грошей на нові вибори у Білорусі у президента Росії Володимира Путіна

Про це Тихановська заявила в інтерв'ю німецькому виданню Deutschlandfunk, передає "ДС".

"Витрачайте гроші, які йдуть режиму, при якому зараз вбивають білоруський народ у вашій країні! Або віддайте нам гроші, коли будуть нові вибори. Ми давно друзі і сусіди. Ми ними і залишаємося", — повідомила вона.

Тихановська також додала, що передала б Путіну що білоруси хочуть змін.

За словами опозиціонерки, Білорусь сама хоче визначати своє майбутнє.

"Путін підтримує (самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка — "ДС") Лукашенка, він не підтримує білоруський народ. Я хочу, щоб він зупинився. Ми, білоруси, хочемо і далі жити з Росією в Союзній державі, але не хочемо подальшої інтеграції", — резюмувала вона.

Нагадаємо, міністерство внутрішніх справ Росії оголосило Тихановську у міжнародний розшук. У Білорусі опозиціонерку звинувачують за статтею про заклики до дій, спрямованих проти національної безпеки.

Як повідомляла "ДС", раніше Тихановська заявляла, що Путін повинен виступити посередником на її переговорах з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Нагадаємо, прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що контакти президента Росії з лідером білоруської опозиції не плануються.

    Реклама на dsnews.ua