• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Тихановська і борделі з тваринами: з'явилися нові подробиці пранку в парламенті Данії

Реклама на dsnews.ua

Невідома людина видала себе за лідера білоруської ради опозиції Світлану Тихановську під час наради в парламенті Данії. Політики зрозуміли, що щось не так, коли "Тихановська" заговорила про борделі з тваринами

Про це йдеться в повідомленні на сайті Фолькетінгу, передає "ДС".

На початку засідання особа, що видала себе за Тихановську, повідомила про проблеми з камерою, тому підключилася до розмови без зображення. Бесіда тривала близько 40 хвилин, після чого її учасники зрозуміли, що «щось не так», і завершили розмову.

Данський канал TV2 із посиланням на члена комітету Майкла Ааструп Йенсена стверджує, що перші 25 хвилин розмови пройшли нормально, але потім невідома людина запитала про існування борделів з тваринами в Данії і ставлення співрозмовників до них. Це здалося учасникам наради дивним, пояснив Йенсен, але вони відповіли на питання. Через кілька хвилин вони завершили зустріч.

У розмові з Reuters Йенсен заявив, що невідомий підключився до розмови з Росії. Лідегорд сказав, що зв'язок із Росією простежується, але незрозуміло, хто стоїть за тим, що сталося. Агентство звернулося за коментарем до пранкера Вована, той сказав: «Можливо, ми маємо до цього відношення. Подробиці будуть на наступному тижні».

Влада Данії почала розслідування події.

    Реклама на dsnews.ua