• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Times: Німеччина запропонувала ЄС заборонити в'їзд британцям

Реклама на dsnews.ua

Німеччина пропонує іншим країнам Євросоюзу заборонити в'їзд жителям Великої Британії через новий штам коронавірусу

Про це йдеться в документі авторства Німеччини, який підтримала канцлер ФРН Ангели Меркель, передає "ДС" з посиланням на Times.

"Там, де держави-члени вважають за необхідне (посилення) охорони здоровʼя населення, вони можуть вільно вводити тимчасові заборони на вʼїзд і перевезення пасажирів, які прибувають з країн (що не входять в ЄС) з районами поширення різних варіантів вірусу", — сказано в ньому.

"Тільки в тому випадку, якщо держави-члени ухвалять спільні та скоординовані заходи, стримування вірусу може бути ефективним. Ми бачимо гостру необхідність в тому, щоб запобігти або, принаймні, уповільнити поширення штамів вірусу, що викликають занепокоєння", — наголошується в документі.

Плановані заходи можуть означати, що кордони Євросоюзу будуть закриті для громадян Сполученого Королівства до тих пір, поки не буде доведено, що вакцина проти коронавірусу зупиняє передачу і зменшує поширення його "британського" штаму.

При цьому Євросоюз має намір зберегти "основні ланцюжки поставок і цілісність внутрішнього ринку", зокрема це стосується транскордонних перевезень.

Нагадаємо, станом на 21 січня в Великій Британії другий день поспіль фіксують рекордну кількість смертей від коронавірусної інфекції за добу — 1820 (днем раніше було 1610 смертей).

    Реклама на dsnews.ua