• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Паливна криза в Британії: влада підключає військових

У Британії військовослужбовці почали допомагати доправляти паливо на заправні станції через дефіцит водіїв вантажного транспорту, що спричинив кризу з постачанням пального в країні

Паливна криза Британії: влада підключає військових
Паливна криза Британії: влада підключає військових
Реклама на dsnews.ua

Як пише Sky news, військові допоможуть подолати паливну кризу в Британії, передає "ДС".

Зазначається, що у понеділок у межах операції "Ескалін" на допомогу було направлено близько 200 військових, половина з яких водії. Багато з них пройшли попередню підготовку в компанії Hoyer, яка займається нафтовою логістикою.

Більшість військовослужбовців працюють у Лондоні та на південному сході Англії, де найгостріше відчувається паливна криза.

У Британії військовослужбовці почали допомагати доправляти паливо
У Британії військовослужбовці почали допомагати доправляти паливо

Британський уряд критикують за те, що він не відправив військових раніше, після хвилі панічних закупок на АЗС через повідомлення про скорочення поставок палива.

"Ми тісно співпрацюємо з галуззю, щоб допомогти збільшити запаси палива, і є ознаки поліпшення середніх запасів на АЗС у всій Британії, при цьому попит продовжує стабілізуватися", — заявив представник уряду.

Він додав, що запаси в Лондоні і на півдні Англії відновлюються трохи повільніше, ніж в інших частинах країни, тому уряд почав розгортання військового персоналу для збільшення поставок у ці райони.

Як писала "ДС", в Мінекономіки повідомили про уповільнення зростання цін на паливо. Цьому посприяло встановлення середньої вартості палива на основі розрахунків НАК "Нафтогаз України".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua