• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Трамп "виписав" собі вдячність за порятунок від Вашингтона заворушень

Реклама на dsnews.ua
Президент США Дональд Трамп висловив саму себе подяку за те, що на тлі масштабних протестів у країні у Вашингтоні вдається забезпечувати правопорядок

Відповідну подяку він "виписав" в своєму мікроблозі Twitter, передає "ДС"

"В окрузі Колумбія (місто Вашингтон, - прим. "ДС") Минулої ночі не було проблем. Багато арештів. Чудова робота, яку зробили все. Непереборна сила. Домінування. Так само, як було прекрасно і в Міннеаполісі (спасибі тобі, президент Трамп!)" - зазначив глава Білого дому.

Напередодні, 2 червня, Трамп оголосив, що привертає до охорони правопорядку в американській столиці військові підрозділи і пригрозив зробити це в інших "гарячих точках". Крім того, у Вашингтоні з 19 вечора до 6 ранку діяла комендантська година. У ніч на середу місцева влада знову ввели такий режим.

"Вашингтон, округ Колумбія був найбезпечнішим місцем на Землі минулої ночі!" - прокоментував Трамп.

Нагадаємо, протести в США, які швидко переросли в масові заворушення з погромами магазинів, спалахнули з-за смерті 25 травня 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда. Чоловік помер незабаром після затримання поліцією.

З кінця травня поліція заарештувала понад 1400 осіб у 17 містах США. Сім штатів і федеральний столичний округ Колумбія попросили допомоги Національної гвардії США в боротьбі з безладдям.

    Реклама на dsnews.ua