• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Трамп заговорив про примирення і пообіцяв віддати владу Байдену

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп заявив, що прийшов час для примирення і він зосередиться на забезпеченні плавного переходу влади до адміністрації обраного президента Джо Байдена

Про це Трамп заявив в ході свого виступу, яке транслювалося в Twitter, інформує "ДС".

"Ми тільки що пройшли через інтенсивні вибори, і емоції дуже високі. Але тепер потрібно охолодити запал і відновити спокій", — заявив Трамп.

Він зазначив, що, Конгрес сертифікував результати виборів, та 20 січня до влади прийде нова адміністрація.

"Тепер мою увагу зосереджено на забезпеченні плавного, упорядкованого переходу влади. Цей момент потребує зцілення і примирення", — сказав президент США.

Трамп також засудив заворушення, що відбулися під час ратифікації результатів президентських виборів в Конгресі, і пообіцяв, що винних буде покарано.

"Як всі американці, я розгніваний насильством, беззаконням і влаштованим кошмаром", — заявив Трамп.

Водночас він пообіцяв своїм прихильникам, що їх "неймовірну подорож тільки починається", і назвав їх "приголомшливими".

"Ви розчаровані, але я хочу, щоб ви знали, наше неймовірну подорож тільки починається. Дякую. Бережи вас бог. І бережи бог Америку", — сказав Трамп.

Нагадаємо, 6 січня прихильники Трампа, які зібралися у Вашингтоні на демонстрацію в його підтримку, штурмували будівлю Конгресу, перервавши засідання, яке мало затвердити підсумки минулих виборів. Правоохоронці застосували сльозогінний газ і світлошумові гранати. В ході протестів загинули п'ятеро людей.

Обраний президент США Джо Байден назвав події в Капітолії хаосом, який став результатом нападок чинного глави держави Дональда Трампа на демократію.

    Реклама на dsnews.ua