• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Трамп закликав до бойкоту Coca-Cola

45-й президент США Дональд Трамп з його прихильниками оголосили про бойкот продукції компанії з виробництва напоїв Coca-Cola

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Це сталося у зв'язку з тим, що керівник компанії Джеймс Квінсі засудив рішення контрольованого Республіканською партією законодавчого органу штату Джорджія про зміни до виборчого законодавства, передає "ДС" з посиланням на Newsweek.

Серед іншого вони, на його думку, ускладнюють доступ до голосування для виборців.

Демократи піддали законопроєкт про зміни різкій критиці, а президент Джо Байден назвав його "кричущим нападом на конституцію".

На початку квітня Дональд Трамп закликав бойкотувати компанії і організації, які виступили проти таких змін. Зокрема, він згадав Головну лігу бейсболу (MLB), авіаперевізника Delta і Coca-Cola. Глава останньої заявляв, що компанія розчарована результатами голосування за зміни до виборчого законодавства Джорджії.

Заклик Трампа бойкотувати компанії підхопили користувачі соціальних соцмереж. Компанію Coca-Cola прихильники Трампа називають "Wokea-Cola", використовуючи гру слів з терміном "woke" — так іронічно-негативно говорять про речі, пов'язані з політикою лівого спрямування, ліберальними рухами, фемінізмом і ЛГБТ-активізмом. Замість продукції Coca-Cola на знак протесту пропонують пити напої Pepsi.

Нагадаємо, Трамп є великим шанувальником дієтичної коли. Під час перебування на посаді він встановив на стіл в Овальному кабінеті кнопку для безперебійного доступу до напою. Її натискання викликало співробітника, який подавав напій президенту. Наступник Трампа Джо Байден цю кнопку прибрав.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua