• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Трохи пересидів": Лукашенко розговорився про своє беззмінне президентство

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що "можливо, трохи пересидів" на своєму посту, але нібито тільки він "може захистити білорусів"

Про це заявив кореспондент пропагандистської Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії Євген Рожков в етері телеканалу "Росія 1", передає "ДС" з посиланням на Медузу.

"Я запитав, невже тільки зовнішні причини стали причиною невдоволень. Він сказав, що є і внутрішні причини. І відповів він наступне. Він сказав:" Так, можливо, я трохи пересидів. Можливо, мене показують не тільки з телевізора, а й з праски і з чайника. Але дійсно тільки я зараз можу захистити білорусів ", — цитує видання слова Рожкова.

Як писала "ДС", 9 серпня в Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За даними Центрвиборчкому, за Олександра Лукашенка проголосували близько 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання.

Президенти ряду європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства по відношенню до протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення великої кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестуючими.

    Реклама на dsnews.ua