• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Білорусі відібрали чемпіонат світу зі спортивної ходьби

Мінськ не зможе прийняти Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби 2022 року: змагання перенесли з Білорусі до Оману

Мінськ не зможе прийняти Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби
Мінськ не зможе прийняти Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив керівник Всесвітньої легкоатлетичної асоціації Себастьян Коу після засідання в Токіо, передає "ДС" з посиланням на " Інтерфакс ".

"Ми прийняли рішення перенести командний чемпіонат світу 2022 року зі спортивної ходьби з Мінська, де є дипломатичні складності й існують проблеми з подорожами до цієї країни, до Оману", — зазначив Коу.

Рішення про перенесення чемпіонату ухвалили, виходячи зі звіту Комітету з ризиків, що діє при Міжнародній федерації легкої атлетики.

"Радий оголосити, що рада вибрала Маскат (Оман) замість Мінська", — повідомив глава асоціації.

Білорусь отримала право провести чемпіонат ще в 2017 році. Спочатку планувалося, що він пройде у 2020-му, однак через пандемію змагання перенесли на два роки.

Також було прийнято рішення про проведення чемпіонату світу з легкоатлетичного кросу-2023 в Ризі (Латвія), а Всесвітньої легкоатлетичної естафети 2023 року — в Гуанчжоу (Китай).

Як писала "ДС", Міжнародний союз біатлоністів ухвалив рішення забрати у Білорусі право проведення етапу Кубка світу-2021/22.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua